Overslaan en naar de inhoud gaan
rondleiding foto: LUCID

Gids zoekt groep | Familiegeluk

sluit-aan-rondleiding

Uitverkocht - Rondleiding

Wil je graag op stap met één van onze museumgidsen maar heb je geen groep om te reserveren? Elke laatste zondag van de maand kan je individueel aansluiten voor een vrije rondleiding. In februari, maart en april neemt de gids je mee door de tijdelijke expo Familiegeluk.

In februari, maart en april neemt onze gids je graag mee naar de smakelijke wereld van de eerste Chinese restaurantfamilies in Antwerpen. Sta versteld van de rijke geschiedenis, ondernemingszin en ongeëvenaarde arbeidsethiek van de Chinese gemeenschap in Antwerpen en in de wereld, door unieke kunstwerken en intrigerende familieverhalen.

Praktisch

Wat

  • interactieve rondleiding voor volwassenen door de expo Familiegeluk
  • sluit alleen of met vrienden/familie aan
  • 15 personen per gids
  • duur: 90 minuten

Wanneer

  • op de laatste zondag van februari, maart en april, van 13.30 tot 15 uur 
  • in januari en vanaf mei gaat deze rondleiding door in onze vaste tentoonstelling

Prijs

  • 27 april (Erfgoeddag)
    Tijdens Erfgoeddag is het museum gratis toegankelijk. Je betaalt die dag enkel voor de gids.

    • volwassenen

      • zonder reductie: €8
      • met UITpas of A-kaart met kansentarief: €2

Deze activiteit is uitverkocht.

 

Taalniveau:

 

Bij de expo

Familiegeluk 全家福

    donderdag 30 januari 2025 tot zondag 4 mei 2025 van 10:00 tot 17:00

Sta versteld van de rijke geschiedenis, ondernemingszin en ongeëvenaarde arbeidsethiek van de Chinese gemeenschap in Antwerpen en in de wereld, door unieke kunstwerken en intrigerende familieverhalen.

Meld je aan voor de nieuwsbrief